Drukarnia SMYK SC

Drukarnia SMYK SC - Skuteczna forma reklamy

Gazetka reklamowa narzędziem marketingu.

Prawie każda firma na pewnym etapie swojej działalności podejmuje decyzję, aby rozpocząć druk folderów reklamowych. Przemawia za tym wiele argumentów, które postaramy się tutaj przedstawić, mając nadzieję, że zachęcą one Państwa do wydruku katalogów czy gazetek w Drukarni Smyk.

Jednym z najważniejszych powodów, dla których firmy decydują się na taką formę reklamy, jest duża różnorodność informacji, jakie można zawrzeć w folderze – od oferty handlowej, cennika usług i produktów, przez ogólne informacje o firmie, zdjęcia produktów, po teksty publicystyczne. Dla przykładu, hurtownie handlujące chemią, kosmetykami czy też artykułami spożywczymi preferują format gazetki, w której umieszczają informacje o promocjach dostępnych w danym miesiącu. Jest to na pewno bardziej ekskluzywna forma reklamy niż wysyłanie klientom pojedynczych kartek z drukarki, na których nadrukowane są tylko tabelki z cenami. Nasze studio graficzne dysponuje długoletnim doświadczeniem w projektowaniu gazetek reklamowych, dzięki czemu każdemu klientowi jesteśmy w stanie zaproponować unikalny i indywidualnie przygotowany projekt, który, co najważniejsze, jest darmowy.

Projektując produkt dla Państwa, stawiamy przede wszystkim na estetyczny wygląd oraz na dużą czytelność opisów, zdjęć i cen – jeśli Nasi graficy stwierdzą, że wielkość czcionki czy  ilość produktów na jednej stronie wpłynie negatywnie na odbiór wizualny przez Państwa klienta – zaproponują taką zmianę, aby oferta była jak najlepiej widoczna. Zaskoczeniem może być dla Państwa koszt takiej gazetki – oferujemy bardzo konkurencyjne ceny, co po uwzględnieniu braku jakichkolwiek opłat za projekt, czyni ofertę Drukarni Smyk jeszcze bardziej konkurencyjną.

Nasza oferta wydruku gazetek skierowana jest również do jednostek samorządowych – urzędów gmin, miast, województwa czy też ośrodków kultury. Projektujemy gazetki w formatach A3, A4, A5 na wielu rodzajach papieru offsetowego oraz kredowego. Wiadomo, że pisząc artykuły składające się z nawet kilkuset słów, zawsze może zdarzyć się jakaś literówka czy też błąd stylistyczny, natomiast my znaleźliśmy sposób na ograniczenie takich błędów – sami wykonujemy kilkukrotnych korekt tekstów przed wypuszczeniem ich do druku.

Często spotykaną formą są również foldery reklamowe, w których umieszcza się ogólne informacje o firmie wraz z przekrojem oferty sprzedawanych produktów czy świadczonych usług. Jak już wspomnieliśmy wcześniej, graficy całkowicie za darmo projektują taki folder uwzględniając zawsze Państwa indywidualne wymagania, każdy projekt graficzny traktują z należytą dokładnością.

W ogólnym określeniu broszurki można również zmieścić druk instrukcji obsługi czy kart gwarancyjnych. Oferujemy możliwość druk kolorowy, jak też druk czarno biały, na papierze offsetowym i kredowym, z folią czy też lakierem UV, jak też bez uszlachetnień.

Nasi przedstawiciele handlowi zawsze służą fachowym doradztwem w zakresie wyboru formatu wydruków oraz szczegółowej specyfikacji technicznych. Na podstawie informacji uzyskanych od Państwa jesteśmy w stanie dopasować nakład oraz specyfikację tak, aby koszt wydruku gazetek, folderów czy też broszurek był dla Państwa odpowiadający, a jednocześnie żebyście byli Państwo w pełni zadowoleni z wysokiej jakości wydruku oraz szybkiego terminu realizacji. Tak jak już pisaliśmy, graficy sprawią, że projekt wykonywany dla Państwa będzie unikalny i jedyny w swoim rodzaju, a jednocześnie darmowy.

Podczas ostatniego etapu produkcyjnego Nasi drukarze spowodują, że literki, słowa, zdjęcia nabiorą realnego kształtu na papierze i będą wręcz zachęcały Państwa klientów do zakupu Państwa produktów czy skorzystania z Państwa usług, podnosząc jednocześnie Wasz prestiż. Gwarantujemy również ekspresową dostawę dzięki podpisanym umowom z firmami kurierskimi. A wszystko to oferujemy przy najniższych cenach na rynku – dzięki Drukarni Smyk s.c. koszty druku folderów, gazetek obniżycie Państwo do minimum zachowując maksimum satysfakcji. Zapraszamy zatem do kontaktu z Nami – pozwólcie się pozytywnie zaskoczyć!
O firmie | Kalendarze 2018 | Teczki | Ulotki | Wizytówki | Torby | Plakaty | Polityka prywatności | Promocja | Linki | Kontakt