Drukarnia SMYK SC

Drukarnia SMYK SC - Skuteczna forma reklamy

Nowy rok szkolny 2011 – 2012

Za kilka dni w szkołach zabrzmi ostatni dzwonek, a co za tym idzie uczniowie oraz studenci wybiorą się na zasłużone dla nich wakacje. Jednak kiedy jedni będą odpoczywać, inni muszą  zacząć się przygotowywać do nowego roku szkolnego. Należy stworzyć nową ofertę artykułów szkolnych, w której nie może zabraknąć zeszytów, bloków rysunkowych, notesów, bloczków, linijek, dyplomów, certyfikatów oraz planów lekcji. Musi ona być na tyle interesująca pod względem graficznym jak i jakościowym dla przyszłego odbiorcy, aby móc sprzedać produkt z dużym zyskiem. Ważne jest również to, żeby oferta była zróżnicowana. Zeszyty, notesy powinny być w różnych formatach (A4, A5 i inne), linijki posiadały różną długość, a bloczki były czyste lub w kratkę. Grafika natomiast powinna przyciągać klienta i wywoływać u niego pozytywne wrażenia. Ciekawą rzeczą jest personalizowanie produktów swoim logiem oraz nazwą jak i stworzenie indywidualnego projektu graficznego, który będzie budował markę firmy i będzie dzięki niemu bardziej rozpoznawalna.

Prócz uczniów oraz studentów należy również pamiętać o najmłodszych, dla których takie produkty jak kolorowanki i malowanki to nieograniczone źródło zabawy. Poza dawaniem dziecku samej przyjemności z malowania, rozwija je pod względem sprawnościowym oraz intelektualnym. Dla firm, które kierują swoją ofertę dla przedszkolaków jest to niedroga forma reklamy, a zarazem dzięki temu wykreują się jako przyjazne dzieciom i dbające o ich rozwój. Należy również zwrócić uwagę na to, że najmłodsi zapamiętują markę, która wywołała u nich pozytywne wrażenie, a rodzice za ich namową kupują produkty właśnie tej firmy, którą kojarzą ich pociechy. Nasza strona internetowa jest tak skonstruowana, aby każdy klient mógł szybko znaleźć interesujący Go produkt. Wszystkie ceny znajdują się na stronie – nic nie ukrywamy.

Nasza oferta skierowana jest głównie do prywatnych przedszkoli, szkół, oraz firm, które mają duże zapotrzebowanie ilościowe dotyczące druków. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby Państwo byli zadowoleni Naszymi produktami. Służymy wieloletnim doświadczeniem – istniejemy dla Państwa.

Artykuły szkolne powinny być zdrowe dla nas oraz środowiska. Nie powinny wywoływać żadnych alergii, a dla samych rodziców ważne jest to, żeby zakupiony produkt nie zaszkodził ich dziecku. Ekologiczne produkty zyskują w Polsce coraz większą popularność, a ludzie zaczynają interesować się otaczającym nas światem i ochroną środowiska. Przy wyborze firmy produkującej nasze artykuły warto zwrócić uwagę na ten aspekt, który często decyduje o zakupie danego produktu.

Nasi przedstawiciele handlowi podchodzą do Państwa indywidualnie, aby móc stworzyć idealny produkt zachwycający pod każdym względem. Dbamy o to, żeby nasze artykuły były na najwyższym poziomie, ekologiczne, przykuwały uwagę formą oraz grafiką. Ważną kwestią jest również to, że sztab grafików wykona dla Państwa bezpłatny projekt, a co za tym idzie pozwoli to ograniczyć koszty zakupu. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą bogatą ofertą i czekamy na Państwa w Naszej drukarni.
Zespół SMYK s.c.
O firmie | Kalendarze 2018 | Teczki | Ulotki | Wizytówki | Torby | Plakaty | Polityka prywatności | Promocja | Linki | Kontakt