Drukarnia SMYK SC

Drukarnia SMYK SC - Skuteczna forma reklamy

Drukarnia SMYK zajmuje się wszelkiego typu drukami w skład, których wchodzą między innymi: plakaty, ulotki, foldery, teczki, kalendarze, wizytówki. Dzięki wysoce wykwalifikowanemu personelowi, możemy konkurować z najlepszymi agencjami reklamowymi, które zajmują się szeroko rozumianą reklamą. Nasi graficy mają ogromną wiedzę na temat przygotowania wszelkich materiałów do druku, jak i wspaniały zmysł estetyki. Cechy te szczególnie uwidaczniają się przy tworzeniu teczki, ulotki, folderu, czy niby tak mało znaczącej wizytówki. Jednak to wizytówka, głównie stanowi pierwszy kontakt z potencjalnym klientem.

Produkty reklamowe zaprojektowane w drukarni nie zawsze muszą oznaczać, iż dostaniemy kiepskiej, jakości produkt, jakim jest: teczka, wizytówka, folder, plakat, kalendarz itp. Bardzo duży wpływ na taką sytuację ma fakt, że grafika reklamowa w małych i garażowych drukarniach jest na bardzo niskim poziomie, nie nazywając tego zerowym poziomem. W naszej drukarni, tak jak już wspominałem pracują wyspecjalizowani graficy, dla których grafika i wszelkiego typu produkty reklamowe i drukowane to pasja. Z wielkim zaangażowaniem przedstawiają Klientowi propozycję reklamy, ulotki plakatu, czy folderu. Nie jest to jednak jedyny etap prac, który ma wpływ na wysoką, jakość naszych produktów. Zaczynając od biura, gdzie pracują fantastyczni ludzie, którzy służą doradztwem i ogromną wiedzą, potrafią idealnie dopasować produkty reklamowe do oczekiwań Klienta. Słowa: ulotki, plakaty, foldery, teczki, wizytówki, kalendarze itp., nie stanowią dla nich problemu. Później przejmuje zlecenie grafika, która działa jak prawdziwa agencja reklamowa, zamienia zamysł Klienta w projekt na komputerze. Zaprojektowana grafika przesyłana jest w wersji elektronicznej do Klienta, czy jak sobie życzy otrzymuje wydruki do akceptacji. W zależności od produktu reklamowego, Klient otrzymuje całkowity projekt lub też jego część. Głównie stosuje się taki częściowy projekt do folderu, czy kalendarzy, gdzie całkowity projekt jest czasochłonny. Jednak więcej szczegółów i kilka przykładów na dobry projekt i wykonanie teczki, wizytówki, folderu podamy w następnych odsłonach naszego periodyku.

Nie możemy jeszcze w tym numerze ominąć wspaniałych drukarzy, którzy wersję elektroniczną zamieniają niczym w baśniach za pomocą magicznej różdżki, w pełne życia kolorów druki. Grafika staje się wówczas wspaniała formą reklamy. W taki sposób mały kartonik, jakim jest wizytówka staje się zaproszeniem do dalszej współpracy i główną formą wymiany kontaktów.
O firmie | Kalendarze 2018 | Teczki | Ulotki | Wizytówki | Torby | Plakaty | Polityka prywatności | Promocja | Linki | Kontakt