Drukarnia SMYK SC

Drukarnia SMYK SC - Skuteczna forma reklamy

 
 

 

 

 

 


Kalendarz to praktyczny i funkcjonalny upominek dla partnera biznesowego, podnoszący prestiż firmy i wzmacniający jej wizerunek na rynku, zarówno w oczach bezpośrednich odbiorców, potencjalnych klientów jak i konkurencji.
Każdy z naszych kalendarzy jest efektem połączenia wieloletniego doświadczenia zarówno w produkcji, jak i dostosowaniu konkretnego produktu do potrzeb naszego klienta.
Każdy projekt kalendarza jest odrębną realizacją autorską ukierunkowaną pod określone potrzeby i wymagania naszego klienta..
Serdecznie zapraszamy do rozmowy z naszym doradcą handlowym.Szanowny kliencie w przypadku projektów kalendarzy wykonywanych przez Studio graficzne SMYK s.c .i drukowanych w naszej drukarni istnieje możliwość:
- Zastosowania w indywidualnych projektach autorskich kalendarzy (Model 17- 20, 22-26, 31-32, 41-55) jednego z kilku wzorów, czterojęzycznego (PL, GB, DE, RU) kalendarium, zawierającego imiona, święta kościelne i państwowe oraz fazy księżyca.
- Wykonania indywidualnego kalendarium z oznaczeniem konkretnych dat w odniesieniu do potrzeb klienta, np. rocznicę istnienia firmy, dzień nauczyciela, dni otwarte firmy, ważne wydarzenia.
- Korzystania z szerokiej bazy zdjęć posiadanych przez naszą drukarnię.
- Korzystania z szerokiej bazy gotowych modułów tematycznych np. słówek i zestawień gramatycznych z różnych języków, wzorów matematycznych, wzorów miar i wag, wyników badań, numerów alarmowych itp.

Szanowni Państwo
W imieniu drukarni SMYK s.c. pragniemy zaprosić Państwa do współpracy w zakresie opracowania i druku materiałów reklamowych. Na rynku poligraficznym istniejemy już 18 lat. Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywamy nieustannie nowe doświadczenia, które pozwalają nam na ciągłe wzbogacanie oferty. Nasze produkty znalazły uznanie wielu odbiorców, a ich wysoka jakość spotkała się z aprobatą nawet najbardziej wymagających klientów.
Oferujemy najwyższą jakość, fachowe doradztwo, dogodne terminy oraz bardzo atrakcyjne ceny. Jesteśmy jednym z największych producentów kalendarzy na indywidualne zamówienie. Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie, nietuzinkowe pomysły oraz polityka opierająca się na używaniu do produkcji surowców renomowanych firm, zapewnia od lat doskonałą opinię u naszych klientów.
W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę produktów typowych w postaci kalendarzy trójdzielnych, jednomodułowych, planszowych, biurkowych, biuwarów oraz wieloplanszowych. Jednakże jako producent kalendarzy w każdej chwili jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym zamówieniom naszych klientów. Aby przybliżyć Państwu ceny naszych produktów w przedmiotowej publikacji umieściliśmy ceny poszczególnych modeli kalendarzy dla nakładu tysiąca sztuk jednego wzoru. W związku ze specyficzną polityką naszej firmy, czyli tym, iż zarabiamy na druku, natomiast w zakresie projektów oraz przygotowania do druku każdego wyrobu nie pobieramy żadnych opłat. Nasze studio graficzne jest do dyspozycji klienta zamawiającego dany wyrób bezpłatnie i do momentu uzyskania efektów przez niego oczekiwanych.Zapraszamy do współpracy.
Zespół SMYK s.c.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości oraz zapytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym:
e-mail: biuro@smyksc.pl, tel 41 34 43 126, 500 207 900, fax: 41 36 21 625

 
O firmie | Kalendarze 2018 | Teczki | Ulotki | Wizytówki | Torby | Plakaty | Polityka prywatności | Promocja | Linki | Kontakt