Drukarnia SMYK SC

Drukarnia SMYK SC - Skuteczna forma reklamy

Szanowni Państwo drukarnia SMYK S.C. pragnie zaprosić Państwa do współpracy w zakresie opracowania i druku materiałów reklamowych. Na rynku poligraficznym istniejemy już 18 lat. Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywamy nieustannie nowe doświadczenia, które pozwalają nam na ciągłe  wzbogacanie oferty. Nasze produkty znalazły uznanie wielu odbiorców, a ich wysoka jakość spotkała się z aprobatą nawet najbardziej wymagających klientów. Podstawowym celem i zadaniem naszej drukarni jest zadowolenie naszych Klientów ze współpracy z nami. Będziemy dumni jeżeli zostaniemy Państwa partnerem w tworzeniu Waszego dalszego sukcesu.

Oferujemy najwyższą jakość, fachowe doradztwo, dogodne terminy oraz bardzo atrakcyjne ceny. Wykonujemy kompleksowe zamówienia wszelkiego rodzaju produkty poligraficzne, jak np. katalogi, gazetki, foldery, ulotki, papiery firmowe, koperty, teczki, plakaty, wizytówki, kalendarze, naklejki czy etykiety,  począwszy od projektu, poprzez druk, procesy wykończeniowe aż po dostarczenie gotowego produktu do klienta. Każde zlecenie traktowane jest indywidualnie.

Jesteśmy jednym z największych producentów kalendarzy na indywidualne zamówienie. Nasze bogate, wieloletnie doświadczenie, nietuzinkowe pomysły oraz polityka opierająca się na używaniu do produkcji surowców renomowanych firm, zapewnia od lat doskonałą opinię u naszych klientów. W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę produktów typowych w postaci kalendarzy trójdzielnych, jednomodułowych, planszowych, biurkowych, biuwarów oraz wieloplanszowych.  Jednakże jako producent kalendarzy w każdej chwili jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym zamówieniom naszych klientów.

W związku ze specyficzną polityką naszej firmy, czyli tym, iż zarabiamy na druku, natomiast w zakresie projektów oraz przygotowania do druku każdego wyrobu nie pobieramy żadnych opłat. Nasze studio graficzne jest  do dyspozycji klienta zamawiającego dany wyrób bezpłatnie i do momentu uzyskania efektów przez niego oczekiwanych.

Służymy Państwu naszym doświadczeniem i proponujemy zawsze najlepsze znane nam rozwiązania w celu uniknięcia zbędnych wydatków.Własne, rozbudowane studio graficzne umożliwiające wykonanie kilkunastu projektów w jednym terminie, szeroka baza produktów z różnych branż oraz kontakt bezpośrednio z producentami, własna naświetlania, rozbudowany nowoczesny park maszynowy, wysoka jakość druku i obróbki introligatorskiej, praca w systemie zmianowym, terminowość wykonania usług, bardzo szybka reakcja na wykonanie zlecenia będące atutami naszej drukarni umożliwiają nam płynne, szybkie i bezproblemowe wykonanie wieloelementowej publikacji w postaci wielostronicowej gazetki reklamowej, publikacji samorządowej lub katalogu. Stała umowa, poza korzystnymi warunkami współpracy, gwarantuje możliwość sprostania najbardziej radykalnym terminom poprzez dostosowanie produkcji do potrzeb i wymagań klienta. Na wszelkie pytania jeden z naszych doradców handlowych z przyjemnością udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia oraz zalogowania się na naszej nowej stronie internetowej  celem zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów.

Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa jakże cenne dla nas sugestie i uwagi. Istnieje możliwość rabatu na rozpoczęcie współpracy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą.
Zapraszamy do współpracy.
Zespól SMYK S.C.
O firmie | Kalendarze 2018 | Teczki | Ulotki | Wizytówki | Torby | Plakaty | Polityka prywatności | Promocja | Linki | Kontakt