Drukarnia SMYK SC

Drukarnia SMYK SC - Skuteczna forma reklamySzanowni Państwo
W trosce o zapewnienie jak najlepszej współpracy z naszą drukarnią w zakresie bezpłatnych projektów graficznych przygotowaliśmy dla Państwa zestaw zasad obowiązujących w naszej drukarni.

W związku z tym, iż roboczogodzina zawodowego grafika jest bardzo kosztowna przy bezpłatnym projekcie nie podejmujemy się realizacji „Niech grafik coś zaproponuje”.
Państwo określają czego oczekują i jak ma wyglądać projekt. Udostępniamy naszą techniczną wiedzę i doświadczenie nieodpłatnie, ale serdecznie prosimy Państwa o  sprecyzowanie swoich oczekiwań w zakresie projektu.

Prosimy o przesłanie kompletnych materiałów do projektu, posiadających parametry techniczne zgodne z wymogami naszej drukarni umieszczone na naszej stronie dziale PRZYGOTOWANIE PRAC DO DRUKU

Jednocześnie w czasie wykonywania dla Państwa projektu z naszej strony możecie się Państwo spodziewać szerokiego zakresu kreatywnych rozwiązań w projektach, pedantycznej wręcz dokładności przy ich wykonaniu oraz bardzo wysokiego zaangażowania każdego z grafików.

Po wykonaniu projektu wysyłamy go do Państwa i prosimy o dokładne sprawdzenie i naniesienie zmian. Wymagamy przesłania nam poprawek i sugestii w formie pisemnej (mail, fax). Bardzo prosimy nie dyktować zmian przez telefon ponieważ ewentualne niezrozumienie, czy niedokładne zanotowanie przez grafika Państwa sugestii może skutkować błędem. Akceptacji wymagamy w formie pisemnej (mail, fax). Jednocześnie prosimy o ostateczne bardzo dokładne sprawdzenie projektu przed akceptacją.

Drukarnia dokłada wszelkich starań, aby produkt dla Państwa firmy pozbawiony był wad, w tym również błędów językowych, ortograficznych i stylistycznych, niemniej Drukarnia Smyk nie ponosi odpowiedzialności za błędy po akceptacji do druku przez klienta.

Bezpłatny projekt graficzny obejmuje wykonanie jednego projektu graficznego zgodnie z Państwa wytycznymi na bazie nadesłanych materiałów oraz naniesienie maksymalnie trzech drobnych  poprawek.

Jednocześnie informujemy, iż bezpłatny projekt nie obejmuje:
- projektowania logo,
- projektowania innych istotnych elementów graficznych,
- wektoryzacji logo, bądź jego przekształcenia,
- wektoryzacji innych elementów graficznych, wykonywania mapek,
- wykonywania zarówno odręcznych jak i elektronicznie rysowanych elementów grafiki.
- korygowania zdjęć w zakresie odbiegającym (większym) niż korekcja barwna
- szparowania (wycinania) zdjęć oraz elementów graficznych.
- fotomontaży
- przerysowywania tabel, wykresów oraz symboli na formaty akceptowane przy druku offsetowym.
- wyszukiwania materiałów do wykonania projektu w bazach zdjęć, elementów graficznych, czcionek.

Informujemy, iż Drukarnia nie ponosi odpowiedzialności za różnice kolorystyczne wynikłe z konwersji przestrzeni barwnych innych niż CMYK i kolorów dodatkowych (np. PANTONE, HKS, itp.) do przestrzeni barwnej CMYK. Profile ICC osadzone w pracy będą automatycznie konwertowane do CMYK oraz za błędy związane z użyciem narzędzi efektów specjalnych w programie Corel Draw (cienie, przeźroczystości, soczewki, wypełnienie teksturami) które po konwertują się niepoprawnie do przestrzeni barwnej CMYK. Powoduje to istotne przekłamania wygląd wydrukowanej pracy w stosunku do jej obrazu na ekranie.

Serdecznie  zapraszamy do współpracy.
Studio graficzne SMYK

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do skorzystania z szerokiego wachlarza usług płatnych naszego Studia graficznego. http://smyksc.pl/s,210,Grafika_Uslugi_platne.html
O firmie | Kalendarze 2018 | Teczki | Ulotki | Wizytówki | Torby | Plakaty | Polityka prywatności | Promocja | Linki | Kontakt